Ozdobte vaše Vianoce nielen stromčekom, ale aj ďalšou ihličnatou výzdobou

Hoci sa to nezdá, ani nie za pol roka sú tu opäť Vianoce. Pol roka od tých posledných utieklo, ani nevieme ako, a pomaly by sme mali myslieť na tie nadchádzajúce. Prečo? Predídete tak zhonu, stresu, vianočnú atmosféru si lepšie užijete, budete pokojnejšie spať a vďaka lepšej nálade bude vo vašom domove vládnuť pokojnejšia atmosféra. Umelé vianočné dekorácie môžete smelo nakúpiť už teraz, a akonáhle si budete priať, postupne či zrazu, ich vybrať a tešiť sa z blížiacich sa Vianoc.

Vianoce nie sú len o stromčeku

Na webových stránkach svetstromcekov.sk nájdete e-shop, v ktorom kúpite krásne vianočné stromčeky v mnohých podobách. Vyberať môžete 3D stromčeky, FULL 3D stromčeky, ktoré sú na nerozoznanie od tých živých aj zblízka, klasické umelé stromčeky, vysoké či nízke typy stromčekov, úzke alebo extra široké, ale aj stromčeky s LED osvetlením, alebo biele či zasnežené druhy. Voliť môžete tiež podľa typu dreviny – borovicu, smrek, alebo jedľu. Nájdete tu tiež stromečky v kvetináči.

Okrem stromčekov tu môžete kúpiť aj svietiace vianočné ozdoby na stromček. Také vianočné svetielka dokážu úplne pozmeniť celkový vzhľad stromčeka. Vplyv má nielen farba osvetlenia, ale aj jeho intenzita, nastavenie rýchlosti blikania, jeho striedanie farieb, svietenie bez prestania s rovnakou intenzitou atď. Režimov, v ktorých môžu svietiť, majú niektoré osvetlenia skutočne dosť.

Nechýbajú ani vianočné vence na stôl či dveře, alebo vianočné girlandy. Taká vianočná girlanda pritom krásne doplní výzdobu chodby, balkóna, rímsy v obývačke, poličky, alebo napríklad dverí. Záleží na tom, aký rozmer zvolíte a kde ju umiestnite.

Práve teraz je mnoho tovaru na svetstromcekov.sk v predaji s výraznými zľavami. Nielenže sa pripravíte na Vianoce s predstihom a vyhnete sa zhonu, ale ešte navyše značne ušetríte. Nezostáva nič iné, než sa pozrieť na ponuku tohto e-shopu, načerpať inšpiráciu a rozhodnúť sa, ktorý umelý stromček, veniec alebo girlanda sa vám páči najviac. Taktiež majú aj pobočku v Slovinsku svetdreves.si

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram